Chlap znásilnil vlastnú matku! Jeho ohavný čin neostal len pri tomto skutku! Slová, ktorými sa obhajoval, mrazia.

Žiaľ jeho priam choré správanie neostalo len pri tomto jednom skutku.

znasilnenie
ilustračné foto: oleschwander/bigstok.com

Skutočne odporný a poburujúci čin bol uverejnený nedávno na sociálnych sieťach. Prípad sa odohral v Nigérii v Afrike, kde 32-ročný David Shekari jednej noci brutálne znásilnil svoju matku. Keď sa o tom dozvedela jeho manželka, okamžite požiadala o rozvod a v súčasnosti s ním už nežije. Žiaľ jeho priam choré správanie neostalo len pri tomto jednom skutku.

Počas ďalšej noci, keď sa v ich oblasti konal festival sa neskutočne opil a znásilnil aj svoju bývalú svokru, teda matku svojej kedysi manželky. Jeho vyčíňanie skutočne nemalo hraníc. Okolie jeho správanie nepríjemne šokovalo. Nakoľko sa iné ženy v jeho okolí začali obávať o svoju bezpečnosti, zavolali na neho políciu, ktorá ho zadržala.

Na polícii uviedol čudnú výpoveď, ktorá má byť údajne pokusom o ospravedlnenie. „Neviem, či bola na mňa uvalená kliatba. Ale kedykoľvek sa opijem, vstúpi do mňa zlý duch a donúti ma znásilniť staršie ženy. Už som za to dostal aj bitku, ale nedokážem sa kontrolovať, keď som opitý,“ cituje DailyMail násilníka.

Pokračujte v čítaní príbehu na druhej strane nižšie: