Chcela vyzerať ako Angelina Jolie. Takto vyzerá mladá žena po 50tich operáciach za 1rok!

View this post on Instagram

زندگی کن به شیوه ی خودت 🙂

A post shared by سحرتبر..!??? (@sahartabar_official) on

Ale existujú prípady kedy ľudia začnú byť posadnutí a dostanú sa do začarovaného kruhu a nasleduje jedna plastická operácia za druhou. Kvôli svojim idolom sú schopní si ľahnúť pod nôž niekoľkokrát, len aby sa želaný efekt dostavil. Presne o toto ide aj mladej žene z Iránu.

Aj táto žena je známa po celom svete vďaka Instagramu, kde uverejnila svoje fotky. Toto 22- ročné žieňa má na konte 300 000 sledovateľov, ktorých zaujíma ako vlastne Sahar dopadne a ako bude vyzerať po všetkých premenách. Aj keď sa snaží vyzerať čo najpodobnejšie Angeline Jolie, tak nie všetky operácie jej aj tak vyšli.

Z peknej tváričky Sahar nezostalo skoro nič pôvodné. Zmenené črty tváre, vychudnutá preliačená tvár a skoro žiaden výraz. V predstave, že bude ako Angelina Jolie sa jej nepozdávala ani jej váha a tak prišlo na rad chudnutie na 40 kilogramov. Nie je nič čo by neurobila aby dosiajla svoj vysnívaný cieľ. Veľa ľudí si však myslí, že vôbec nevyzerá ako Angelina ale skor ako nejaká rozprávková postavička od Tima Burtona.

Na všetkých 50  operácií jej stačil jeden jediný rok. Zmenila sa na nepoznanie. Je len otázka koľko operácií ešte podstúpi kým bude spokojná. Žiaľ aj takýto osud si vyberú niektorí ľudia.

zdroj: babskeveci.sk / instragram.com