Chcela vyzerať ako Angelina Jolie. Takto vyzerá mladá žena po 50tich operáciach za 1rok!

instagram.com/sahartabarr_official/

Kult krásy je v 21. storočí veľmi populárný aj vďaka celebritám. Tie sa nevyhýbajú vylepšiem len preto, aby si zachvovali stále mladisť a sviežosť. A tieto idoly nasledujú aj obyčajní ľudia. Myslia si, že sa viac budú podobať na svoj vzor. Tento istý nápad sa zrodil u mladej ženy, ktorá má ešte len 22 rokov. Pôvodom je z Iránu, no jej idol je z Ameriky. Neváhala a 50- krát si lahla pod nôž plastickému chirurgovi. A viete aký bol jej zámer? Chcela vyzerať ako Angelina Jolie.

Mladá Sahar spokojná ale ľudi na vôkol to až tak ružovo nevidia. Veď pozrite sa sami.Nie vždy takéto zákroky musia  byť na škodu. Vo veľa prípadoch vedia vyriešiť problémy, ktoré nás trápia a bránia mať plnohodnotný život. Zlé dýchanie, napravenie nosnej prepážky alebo veľké poprsie, ktoré spôsobujú bolesť chrbta. Alebo ľudia s rázštepom dnes majú šancu na peknú tvár bez deformácie.

View this post on Instagram

❄️

A post shared by سحرتبر..!??? (@sahartabar_official) on

Ale určite prioritný je vzhľad zovňajšku, to práve najčastejšie riešia plastickí chirurgovia. Ľudia, ktorí chcú niečo zmeniť na sebe  a cítiť sa tak lepšie.

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie: