Celeste Buckingham čelila nenávistným reakciám na jej postavu. Status, ktorý napísala, otvorí oči nejednej žene

instagram.com/celbuckingham/

Známa slovenská speváčka Celeste Buckingham rovnako tak, ako ďalšie známe celebrity musí čeliť nenávistným reakciám na jej postavu. Nedávno tu bola kauza s fotografiou, kde ju niekto odfotil ako sedí na stoličke a vidno jej celulitídu.

Inteligentná a krásna speváčka sa nie raz vyjadruje k rôznym komentárom na jej postavu. Ako tvrdí sama, nejde len o to, že by ju to urazilo, ale práve naopak, nikto nemá právo hodnotiť iné ženy.

Taktiež sa na svojom Instagrame niekoľko krát vyjadrila, že od mala má problém s kolísavou váhou. Teraz si uvedomuje, že pribrala, avšak ona sama sa cíti dobre a je spokojná. Tiež sa táto speváčka priznala k tomu, že ako 17-ročná bojovala s anorexiou.

Následne na to, keď toto psychické ochorenie prekonala sa presťahovala do USA, kde pribrala. Keď sa rozchádzala s jej bývalým priateľom, spevákom Matejom Vávrom, tak opäť schudla.

View this post on Instagram

Chcela. Teda, nemala som to v pláne, ale keď už sú vidieť moje takzvané “nedostatky” tak aspoň k fotkám niečo poviem aj ja. Keď som mala 17, bojovala som s anorexiou. Keď som túto psychickú chorobu konečne prekonala, tak som sa presťahovala do Ameriky a pribrala nemálo kíl. Keď som sa rozchadzala s mojím bývalým priateľom Matejom, tak som sa dlhšie trápila po rozchode a opäť som schudla. Počas natáčania filmu Bajkeři som kvôli hereckéj role schudla 16 kíl. Tento rok som opať pribrala vďaka plnému pracovnému rozvrhu. A nič by som nezmenila. Celý môj životný pribeh je zapisaný na mojom tele. Vačšina žien má strie alebo cellulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ‘ja’. Je to moja genetika, že sa mi neustále mení moje telo a ak mám byť veľmi uprimná, už nie som ženou, ktorá túži po fyzickej dokonalosti, ale tužím po tom, aby som bola dobrým človekom, a aby sme si zmenili vnímanie žien. Dokonalá žena pre mňa je každá žena, ktorá sa snaži byť lepšia každý den. Vďaka takýmto člankom ako práve tento ženy neustále boja, či sú dostatočne krásne, mladé baby prestanú jesť aby vyzerali štíhlejšie, mladí chlapi si v hlave vytvoria umelú predstavu, ako má ich budúca priateľka vyzerať, ženy sa súdia navzájom a závidia chudšej, dokonalejšej babe, lebo zo všetkých strán sa to očakáva. Ale ja som sa už rozhodla. Ja nechcem byť dokonalá. Chcem byť autentická. Chcem byť sama sebou a získať rešpekt a obdiv nie za to, že mám perfektnú postavu. Ale za svoju osobnosť. A to sa vo fitku alebo u lekárky na procedurách nedá kupiť. ❤ #bodypositivity #effyourbeautystandards #loveyourself

A post shared by Celeste Buckingham (@celbuckingham) on

Pokračujte v čítaní na druhej strane: