Čakalo ju najkrajšie obdobie života… Osud to však zariadil inak.

Po dvoch krásnych a zdravých chlapcoch Sebastiánovi a Lukášovi mal prísť na rad tretí syn. Život to však zariadil celkom inak.

pacient-nemocnica-matka-bdela koma
ilustračné foto: olly2/bistock.com

Tehotenstvo a nastávajúce obdobie materstva je asi pre každú ženu neobyčajným a úplne jedinečným časom. Majka nebola výnimkou a na svoje tretie dieťatko sa veľmi tešila. Po dvoch krásnych a zdravých chlapcoch Sebastiánovi a Lukášovi mal prísť na rad tretí syn. Život to však zariadil celkom inak.

Skúsená mamička po pôrode upadla do umelého spánku a o necelý mesiac zomrela. Pre celú rodinu je to veľký šok. Kde sa stala chyba, že mladá zdravá a skúsená žena sa nakoniec z nemocnice už nikdy nevráti?

Mohlo vy vás zaujímať: Mamička sa rozhodla 4 mesiace po pôrode, že zájde na kúpalisko. To však ale nečakala, že sa k nej ľudia budú takto správať.

Termín pôrodu bol stanovený na 1. augusta. Po deviatich mesiacoch konečne došlo k dlho očakávanému dňu. No v konečnom dôsledku sa tento deň vyvíjal inak ako si to zo začiatku predstavovali. Majka mala pri pôrode aj svojho manžela Patrika. Ako uviedol, už zo začiatku sa veci začali komplikovať.

Majka si vraj sťažovala na ťažkosti s dýchaním a bola veľmi vyčerpaná, čo jej stavu nepomáhalo. Všetko skomplikoval neúspešný spontánny pôrod a tak musel nasledovať cisársky rez. Ten sa skončil tým, že Majka svojho tretieho synčeka už nevidela, upadla do bdelej kómy a následne dvadsaťštyri dni potom zomrela.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: