Uľahčia vám život a ušetria kopu penazí! Predstavujeme vám týchto 5 technických výdobytkov z beauty oblasti!

takprosto.cc

V dnešnej dobe je vzácna každá minúta a preto musíme veľa vecí stíhať za pochodu. Logicky z toho vyplýva, že strácať čas pi rannom líčení je zbytočné. Uvedomujú si to aj beauty spoločnosti, ktoré sa snažia uľahčiť ženám život rôznymi novými výrobkami.

V prvý jarný deň americkí sociológia dali vyplniť anketu známym novinárom, blogerom, modelkám a celebritám, aby zistili, akí sú ich top beauty pomocníci. Predstavujeme vám 5 najčastejšie spomínaných výrobkov.

Kozmetické prístroje:

1 Bieliace pásiky
Pekný, žiarivý úsmev je základ úspechu. Vybielenie zubov počas jedného sedenia u zubára, je nebezpečný proces pre vaše zdravie. Ale len pasta vám nestačí na odstránenie povlaku. Našťastie v dnešnej dobe existujú bieliace pásiky, s ktorými si hravo poradíte aj doma. Tento proces trvá len 14 dní. Ani s jednou zubnou kefkou nedosiahnete takýto efekt.

takprosto.cc

Ráno a večer aplikujte spomínané bieliace pásiky. Výhodou je, že povlak, ktorý vám po nich ostane na zuboch, môžete pokojne prehltnúť. Zubári tvrdia, že podobné produkty bezpečne odstraňujú povlak, bielia zuby o niekoľko odtieňov a čo je najdôležitejšie, sú úplne neškodné. Ale aj napriek týmto našim tvrdeniam vám odporúčame sa poradiť s vaším zubárom, či ste na to vhodný adept.

Pokračujte v čítaní článku na ďaľšej strane…