42 ročná žena prežila katastrofálnu autonehodu. Počas bezvedomia zažila však ešte niečo neuveriteľné.

Na život sa začneme pozerať inak, ako doposiaľ a často krát začneme vnímať aj veci medzi nebom a zemou. Svoje by o tom vedela hovoriť aj 42 ročná žena Emily

auto-autonehoda-zena prezila autonehodu-Emily-matka-mimotelovy zazitok
i.dailymail.co.uk

Vážne nehody a neľahké situácie v živote nám dokážu vo viacerých smeroch v živote otvoriť oči. Na život sa začneme pozerať inak, ako doposiaľ a často krát začneme vnímať aj veci medzi nebom a zemou. Svoje by o tom vedela hovoriť aj 42 ročná žena Emily, ktorá prežila katastrofálnu dopravnú nehodu.

Emily si 12.07. 2018 navždy zapamätá ako deň, kedy takmer prišla o život a kedy sa dostala mimo svojho fyzického tela. Šoférovala do práce, avšak pred tým chcela ísť ešte na kávu s kamarátkou. Bol to jej prvý deň v novej práci a bola z toho mierne rozrušená. Emily išla po ceste East End Road a nehoda sa jej prihodila, keď schádzala na cestu A40 od čerpacej stanice. To je posledné, čo si Emily pamätá.

Neprehliadnite: Opitý vodič narazil do svadobnej limuzíny! Policajti po príchode k dopravnej nehode zbadali niečo, čo nechce nikto vidieť.

Emily-nehoda-prezila nehodu-zena prezila autonehodu-mimotelov zazitok-autonehoda
i.dailymail.co.uk

Emily sa s druhým autom zrazila v rýchlosti 200km/hod. Ona aj druhý vodič ostali v autách úplne zaseknutí. Emily si dokázala ešte zavolať pomoc, no nič z toho si už nepamätá. Nedokázala sa hýbať a necítila si telo. Hasiči sa snažili vodičov dostať z auta čo najskôr von, avšak trvalo to vyše hodiny a pol.

Pokračujte na druhej strane nižšie: