Angelika, krásna herečka, ktorá stvárnila lámačku mužských sŕdc. Ako vyzerá slávna, 80. ročná herečka dnes?

youtube.com/MISTER CHANGE

Michèle Mercierová si v sérii filmov o Angelike zahrala práve hlavnú úlohu. Očarila mnohých divákov a vďaka tejto postave sa táto herečka stala slávnou. Všetky ostatné filmové úlohy Michèle Mercierovej boli zatienené Angelikou a to právom. Francúzskym filmárom tiež priniesla úspech.

Všade samá Angelika:
Fanúšikovia, ale aj neprajníci, začali herečku stotožňovať s Angelikou čoraz viac. Sama Michèle Mercierová opustila Francúzko, kvôli nečakanej publicite a čoraz otravnejším novinárom. Presťahovala sa do Hollywoodu. Snívala aj o inej prevratnej úlohe, ktorá by jej priniesla podobný úspech. V snahe vymaniť sa z vnímania napísala aj biografiu s názvom Ja nie som Angelika.

youtube.com/MISTER CHANGE

Nové vrásky:
Bohužiaľ, osobný život herečky, ktorá stvárnila Angeliku, bol miestami až príliš podobný jej postave. Šťastie na mužov ju obchádzalo a to nie len v jej súkromných kruhoch, ale aj tých pracovných. Jej agent si na nej totiž pekne zarobil a ošklbal ju o niekoľko miliónov. Čo sa týka vzťahov v jej živote, tak aj pri tých sa jej lepila smola na päty. Z jej prvého manžela, Andre Smaghea, sa stal alkoholik, ktorý musel ísť na liečenie.

Článok pokračuje na druhej strane: