Ako schudnúť príjemnou cestou? Čo je najlepšie, pôjde to aj bez diet a cvičenia…

MargooRita/bigstock.com

Niektorí ľudia majú vynikajúci metabolizmus a kilá sa na nich nelepia. Istotne poznáte človeka, ktorý má vo zvyku zjesť dvojnásobne viac jedla ako vy, no nijakým spôsobom sa to na ňom neodzrkadlí.

Pre nás, ktorí v tomto ohľade nemáme také šťastie existuje na internete a dokonca aj v televízii neuveriteľné množstvo tipov a trikov ako zhodiť prebytočnú nadváhu. Bohužiaľ väčšina z týchto rád, majú len krátkodobý alebo minimálny efekt. Vy si však pretrpíte svoje, keď sa snažíte zabehnúť kilometre a nezjesť za celý deň takmer nič. Dnes vám prinášame niekoľko jednoduchých tipov na chudnutie, ktoré dokážete zvládnuť, a nebudete sa musieť vôbec obmedzovať.

NAKUPOVANIE:
Hoci ste si to možno neuvedomili, nakupovanie je vynikajúca a k tomu príjemná cesta k štíhlejšej línii. Užijete si zábavu a spáliť kalórie môžete veľmi ľahko. Pri nakupovaní ani nevieme, ako nám ubehne čas, zato vo fitku sa čas niekedy vlečie nesmierne pomaly. Nosenie ťažkých nákupných tašiek sa bez problémov vyrovná zdvíhaniu závažia v posilňovni.  Takže dámy, hor sa na nákupy!

ectorfusionart/bigstock.com

UPRATOVANIE:
Upratovanie je niekedy nudná a otravná činnosť, pre poriadok a pohodlie v našom domove je nevyhnutná. Po príchode detí sa z generálneho upratovania vášho bytu či domu raz týždenne stane takmer každodenná záležitosť. Možno vás však upratovanie motivuje viac, keď vám prezradíme, že je to jeden z najúčinnejších spôsobov chudnutia. Vedeli ste, že pri 30 minútach klasického upratovania dokážete spáliť až 80 kalórií? Pri vyššom výkone sa aj ich počet samozrejme zvyšuje.

vectorpocket/bigstock.com

Pokračujte v čítaní článku na ďaľšej strane a dozviete sa ďaľšie skvelé rady ako schudnúť nejaké to kilo: