Takto zistíte, či vám niekto klame. Hlavné znaky, podľa ktorých vždy odhalíte klamára!

Základy fyziognómie nie sú založené na intuitívnych predpokladoch alebo nadprirodzených schopnostiach, ale na faktoch a logických záveroch.

klamar-klamat-muz klame-zena klame-ked clovek klame-ako odhalit klamara
fizkes/bigstock.com

Človek klame, aby niečo získal alebo pred niečím unikol. Hlavným dôvodom klamania je túžba manipulovať a prevziať kontrolu nad situáciou. Ako odhaliť klamára a zistiť, aké sú jeho pravé úmysly? Na túto otázku odpovie fyziognómia – veda, ktorá opisuje povahu jednotlivca a jeho individuálnych vlastností a návykov.

Základy fyziognómie nie sú založené na intuitívnych predpokladoch alebo nadprirodzených schopnostiach, ale na faktoch a logických záveroch. Dnes vám prinášame jednoduchý návod, ako ľahko odhalíte klamára.

Neprehliadnite: Viete aký je najčastejší dôvod, prečo muži podvádzajú svoje partnerky? Dávajte si pozor na…

Zentangle/bigstock.com

Tvár:
Podlhovastá tvár vypovedá o inteligencii, citlivosti a stabilite, obozretnosť a rozmýšľaní.  Ľudia s trojuholníkovým typom tváre sú od prírody nadaní, ale sú málo emotívni. Medzi nimi sú práve najznámejší podvodníci. Lichobežníkový tvar tváre hovorí o inteligencii a sklonom k umeniu. Takíto ľudia sú prirodzení bojovníci.

Žijú šťastne a tešia sa autorite. Ľudia so štvorcovým typom tváre sú odvážni, no často bezcitní. Sú dobrí v komunikácii, veľmi vytrvalí a úprimní. Vždy chcú byť najlepší. Okrúhla tvár poukazuje na dobrú povahu a jemnú dušu. Takíto ľudia sú selektívni, milujú komfort, ale nebažia po sláve. Ľudia s asymetrickou tvárou majú nízku prah citlivosti. Sú podráždení a často trpia zmenami nálady.

Uši:
Ľudia s veľkými ušami sú veľmi múdri a ušľachtilí. Čaká ich dlhý a šťastný život. Ak sú uši nižšie postavené, znamená to praktickosť. Naopak ak sú vysoko, tak majiteľ je idealista. Ľudia s vyčnievajúcimi ušami sú veľmi žiarliví.

Pokračujte nižšie v čítaní článku: