Ako byť atraktívnejšia a prilákať viac mužov. Bod číslo 2 a 9 vám zaistí chlapa, po ktorom túžite!

VadimGuzhva/bigstock.com

7. Nepredstierajte, že nepotrebujete muža:
Pokiaľ mu budete stále tvrdiť, že muža nepotrebujete, nepritiahnete si ho k sebe. Niekedy stojí za to ukázať mu, že aj vy ste zraniteľná a niekedy ho potrebujete, dokonca že je niekedy až nenahraditeľný.

michaeljung/bigstock.com

8. Buďte starostlivá a pozorná:
Muži milujú starostlivosť a náklonnosť. Ak je žena pekná a vie variť, získa si srdce muža. To však neznamená, že žena patrí len do domácnosti, no je dôležité, aby bola starostlivá a pozorná.

Aaron Amat/bigstock.com

9. Majte svoju hrdosť:
Nezáleží na tom, ako veľmi chcete na muža zapôsobiť, nikdy nestraťte svoju pravú tvár. Ak vidíte, že vás človek nedokáže oceniť a nevykazuje náležitú starostlivosť a rešpekt, potom to nie je človek vhodný pre vás.

Neprehliadnite: 7 vecí, ktoré muži tajne pozorujú na ženách. Pre tieto detaily sa pre neho môžete stať nepríťažlivou.

master1305/bigstock.com

10.Pozvite ho na šálku kávy:
Táto rada je stará ako svet, no ak sa vám niekto páči, pozvite ho na šálku kávy. Keď si nájdete spoločné témy, na ktoré budete môcť komunikovať, budete mať šancu očariť ho.

Rady sú mimoriadne jednoduché a nebude ťažké ich sledovať. A dokonca fungujú! Treba si však zapamätať jedno – nemeňte sa kvôli partnerovi. Pokiaľ vás miluje, bude vás brať takú, aká ste. Dúfame, že vám naše rady pomôžu v nájdení toho pravého.

Nenechajte si újsť: 9 užitočných trikov pre tých, ktorí nestihli schudnúť do plaviek. Bod číslo 2 vás utvrdí !