9 dní nechala svoje deti doma osamote bez jedla a vody. Pozrite, čo tam našla polícia!

Každá žena môže byť matkou, ale len niektoré sa stane naozaj mamičkou. Žijeme v dobe, keď by niektorí ľudia nikdy nemali mať deti. Žena z Kyjeva, ktorá bolo ešte len 20 rokov, je toho živým príkladom.

Vladislava Podchapková, ktorá mala dve malé deti, sa rozhodla, že odíde so svojím priateľom na dovolenku. Na tom by však nebolo nič strašné, keby nenechala tieto deti 9 dní doma samotné, bez jedla, bez vody, bez dozoru. Pochopiteľne toto nezodpovedné správanie malo dohru …

Vladislava bola matkou 2-ročnej Aničky a mladšieho Daniila. Aj napriek tomu, že susedia počuli krik detí, nijako nezasiahli, iba zavolali políciu. Bohužiaľ z neznámych dôvodov celú túto situáciu kyjevská polícia ignorovala a ani susedia sa nesnažili deťom nijako pomôcť. Jedného dňa to najskôr susedia už nemohli vydržať a na políciu zavolali znova, tentoraz už prišla. Lenže na to, čo videli po vyrazenie dverí, nikdy nezabudnú.

Pre malého Daniila bolo príliš neskoro, jeho starší sestrička u neho sedela celé 3 dni, kedy už bol bohužiaľ mŕtvy. Vydesení a totálne vyčerpanú Aničku preto lekári okamžite odviezli do nemocnice.

Pokračovanie článku na druhej strane