50 – ročná farmárka sa stala senzáciou na internete, keď ľudia uvideli jej telo . Každý chce vedieť tajomstvo ako to robí…

instagram.com

Američanka Jennifer King je známa ako „farmárka Jen“. Pravidelne natáča rôzne videá a vlogy, ktoré potom uverejňuje na sociálne siete. Zameriava sa na to, že ľuďom ukazuje, ako sa dá byť v 
50-tke fit a s*xy. Je veľmi populárna a jej príspevky majú milióny zobrazení. Vďaka tomu sa jej za rok podarilo zarobiť vyše 100-tisíc dolárov.

Je ťažké uveriť, že táto žena naozaj prežila už polstoročie. Napriek tomu je to to naozaj pravda. Milá Jen sa teda v 50-tke môže pochváliť úžasnou figúrou a tehličkami na bruchu.  Jen hovorí, že sa cíti oveľa silnejšie ako za celý svoj prechádzajúci život. Je si istá, že práve silový tréning zostavený špecialistami jej pomáha udržať si skvelú postavu. A so zdravým životným štýlom sa určite spája aj lepšie zdravie.

Vyšportovaná farmárka je športovo aktívna už od detstva, kedy sa venovala najmä behu a aerobiku. Až neskôr presedlala na silový tréning, nebola to však prechádzka ružovou záhradou.

Pokračujte v čítaní článku na ďaľšej strane…