Najprv nemohli mať deti, potom sa im narodilo 6 dcér! Svoje 33 narodeniny oslávilo všetkých 6 sestier spolu!

sestorcata
facebook.com

Stať sa rodičmi je snom nejedného páru a inak tomu nebolo ani pri Janet a Grahamovi Waltonovými. Pred 30timi rokmi sa tento pár rozhodol, že sa budú snažiť o bábätko. Vytúžené tehotenstvo však neprichádzalo a pár začal byť znepokojený.

Podstúpili množstvo vyšetrení aby zistili, kde je problém. Lekári im radili vyskúšať umelé oplodnenie. Po dieťatku naozaj túžili, preto neváhali a skúšali všetky možnosti, ktoré im lekári odporučili. Bohužiaľ, ani umelé oplodnenie nebolo úspešné. Vyskúšali až 12 pokusov, avšak márne. Janet a Graham prestávali veriť tomu, žeby raz mali dieťa, no nechali sa nahovoriť ešte na 13 pokus.

youtube.com

Pri trinástom pokuse už absolútne neverili, no práve vtedy sa to podarilo! Janet otehotnela a spolu s Grahamom sa tešili na nový prírastok do rodiny. Tehotenstvo prebiehalo v poriadku, avšak v ôsmom týždni tehotenstva prišla nečakaná správa. Janet nečakala len jedno bábätko, ale hneď šesť! Manželia ostali prekvapení a uvedomili si, že to nebude jednoduché, no aj napriek tomu sa tešili a dúfali, že všetko dobre dopadne.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane: