24-ročný umierajúci mladík na rakovinu vám dá radu do života. Jeho list na rozlúčku koluje po internete a zdieľajú ho milióny ľudí

Väčšina z nás žije svoj život režimom autopilot, teda skutočne nežije, iba existuje. Aj keď sme otvorení, vnútri sme úplne prázdni a stratení. Dovolíme mysliam byť počas noci hore a premýšľať o veciach, na ktorých naozaj nezáleží (účty, peniaze, čo si o nás myslia druhí …).

Prečo na sebe niečo také dopúšťame?
Samozrejme, nikto nepozná odpoveď na otázku, čo sa stane po smrti, To, ako vedieme svoj život a aké rozhodnutia robíme, definuje náš charakter a naše bytie. Naše skúsenosti a voľby nás formujú. Mnoho z nás strávi život hnať sa za peniazmi, mocou a inými „istotami“. Odčítame hodiny, kým pôjdeme domov z práce. A to robíme deň čo deň. Utekáme za všetkým, ale raz vstaneme a uvedomíme si, že to celé bolo zbytočné.

Možno vám teraz nezáleží na tom ako trávite svoje dni, avšak rada od 24 – ročného umierajúceho chlapca sa možno dotkne aj vás. Zverejnil svoj príbeh na internete a ten sa stal odvtedy virálny. Veríme, že si niečo z neho vezmete k srdcu a uvedomíte si, že máme len málo času. Mali by sme ho preto využiť naplno. Milovať a žiť najviac ako sa len dá.

Článok pokračuje na ďalšej strane…