15 minút oživovala svojho syna, no neúspešne. Odkaz tejto matky vás donúti premýšľať nad životom

Po týchto neprajných správach však  Anne zverejnila fotografiu so silným posolstvom a slovami, ktoré sa dotkli naozaj každého a donútili všetkých premýšľať nad svojimi životmi.

matka-dieta-nestastie-tragedia-odkaz matky
instagram.com/the.small.folk/

My ľudia žijeme vo viac menej každodennom stereotype, v ktorom si občas prestaneme uvedomovať a vážiť tie dôležité veci a dôležitých ľudí, ktorých okolo seba máme. Berieme veci za samozrejmosť a keď zrazu zmiznú, až vtedy si uvedomíme, aké šťastie a radosť pre nás bolo starať sa o seba navzájom, hádať sa a zažívať ďalšie milé či nemilé banality, s ktorými sa stretávame dá sa povedať pravidelne.

Na niečo takéto prišla aj mladá mamička Anne Davis aj s jej manželom. Žili si typickým, občas chaotickým rodinným životom s troma deťmi. Jedného dňa, tak ako každé ráno Anne chystala raňajky, hrala sa s deťmi, neskôr navarila obed a ukladala svoje deti na poobedný spánok.

Mohlo vy vás zaujímať: Zdesený výraz lekára…Prekvapenie, ktoré poteší a vydesí zároveň. Táto matka rozhodne nečakala tieto slová

Potom, ako uložila svojho malého 3-ročného synčeka do postele išla skontrolovať ďalšie veci. Chlapček sa medzi tým hral s loptičkou, takzvanou hopík loptičkou. Po chvíli sa však začal dusiť a od vtedy už nič nebolo také ako pred tým.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: