11 vecí, ktoré na sebe veľa žien neznáša, ale muži ich milujú. Máte ich aj vy?

pexels.com

Pravdepodobne každú ženu, aj vás iste mrzí tie malé „nedokonalosti“ vášho tela. Keď sa pozriete na seba do zrkadla, vždy vám niečo vadí.

Pokiaľ s tým súhlasíte, mali by ste s tým prestať! Aj keď sa všetky nedokonalosti pre vás zdajú byť odpudzujúci, muži ich často pokladajú za veľmi atraktívne. Tím EP vás chce povzbudiť k tomu, aby ste svoje telo milovali aj k tomu, aby ste sa nebáli odhaľovať tieto „nedostatky“, ktoré priťahujú určite aj vášho partnera.

1) Široké boky
Muži sú fyzicky priťahovaní ženami s širokými bokmi. Mnohí z nich považujú ženy so širokými bokmi za veľmi s3xi, pretože zdôrazňujú ženský pás. Takže sa nemusíte cítiť zle ak aj aj vy máte väčšie boky, bez ohľadu na to, akú celkovú postavu máte, pretože vždy existuje spôsob ako zvýrazniť vaše nádherné krivky.

2) Krivky
Je vedecky dokázané, že sme to len my ženy, ktoré sú tak strašne otrávené tými „extra“ kilami navyše. Nie sú to muži. Podľa posledných štúdií, Kelly Brook je živým príkladom dokonalého ženského tela.

3) Zvodné pery
Ženy, ktoré majú veľké pery sa na ne často sťažujú. Nerobte to. Mnohé ženy by takéto pery mali rady, ale nemajú ich a tak si ich nechávajú zväčšovať umelo.

4) Pehy
Od tejto chvíle už nikdy neskrývajte svoje pehy. Mužom pripadajú ženy s pehami skutočne atraktívne. Hovorí sa, že pehy nás robia odlišnými a zvodnými zároveň.